Asansörlü Nakliyat

Sakarya asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Sakarya asansörlü nakliyat hizmeti ile taşınmayı çok daha kolay, pratik, hızlı ve güvenli hale getirmekteyiz. Konak Nakliyat olarak eşyaların binadan çıkartılma sürecinde kullanılan iş gücünü ve maliyeti azaltmakta, aynı zamanda eşyaları merdivenlere çarpma riski olmadan ya da yük asansörünü kullanan bina sakinlerini rahatsız etmeden aşağıya indirmekteyiz. Nakliyeci arayışında olanlara bakımları düzenli olarak yapılan ve belirli periyotlarda yenilenen asansörlü araçlarımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz.

Sakarya Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Sakarya evden eve nakliye firması olarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin eşyalarının çok daha kısa süre içerisinde hasarsız şekilde binalardan çıkartılabilmesi için verdiğimiz hizmeti her daim iyileştirmeye çalışmakta ve bu doğrultuda hizmet çeşitliliğimizi arttırmaktayız. Teknolojinin gelişmesi ile beraber asansörlü nakliyat hizmetini de bünyemize katmış bulunmaktayız. Asansörlü araçlarımız sayesinde teraslardan, balkonlardan veya geniş pencerelerden müşterilerimizin eşyalarını daha hızlı ve güvenli şekilde çıkartabilmekteyiz. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için asansörlü araçlarımızın hangi açı ile hangi noktaya yerleştirilip sabitlenmesi gerektiğini tespit etmekte ve sonrasında eşyaları hasarsız bir şekilde aşağıya indirmekte zorlanmamaktadırlar. Eşyalar merdivenden indirileceği zaman teker teker indirilmek zorunda kalınmaktadır. Hem binaya zarar verilmesi hem de binadaki diğer sakinlerin rahatsız olması durumu yaşanabilmektedir. Ancak asansörlü araçlar ile tek seferde çok sayıda eşya çok daha kısa sürede, daha az iş gücü kullanılarak indirilebilmektedir. Bina içinde yaşayanlar da herhangi bir rahatsızlık hissetmemektedirler.

Sakarya Asansörlü Eşya Taşıma

Sakarya nakliyat şirketi arayışında olan müşterilerimize uygun fiyatlar ile asansörlü araçlarla nakliye hizmeti sunmaktayız. Firma olarak taşınma ihtiyacı duyan her bireyin beklentilerini karşılayacak bir nakliye planı ile taşınabilmesini ve bunu yaparken de ekonomik açıdan zorlanmamasını istemekteyiz. Bu sebeple Konak Nakliyat olarak kar marjını düşük tutarak fiyat belirlemekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar da taşınacak olan eşya sayılarına, binalarının yüksekliğine, talep edilen ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimizin binalarının yüksekliği arttıkça nakliye sürecindeki risk de artmaktadır ve dolayısı ile daha fazla dikkat gerekmektedir. Bu da hesaplanan ücretin artmasına neden olabilmektedir.