Eşya Depolama

Sakarya eşya depolama

Eşya Depolama

Sakarya eşya depolama hizmeti ile mevcut adresinden taşınması gereken eşyaları için yeni bir adres bulamamış olan müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Konak Nakliyat olarak eşya ya da süre sınırı koymadan müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimiz istedikleri zaman bize ulaşarak eşyalarının yeni adreslerine taşınmasını talep edebilmektedirler. Nakliyeci arayışında olan ve eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyalarını adreslerinden teslim almakta ve yeni adresleri hazır olduğunda da istedikleri günde yeni adreslerine teslim etmekteyiz.

Sakarya Eşya Depolama Fiyatları

Ev ya da ofislerindeki eşyaları mevcut adreslerinden çıkartması gereken ancak eşyaları koyabileceği yeni adresi henüz hazır etmemiş olanların eşyaları için bir depoya ihtiyaçları bulunmaktadır. Sakarya’da geniş eşya depoları bulunan bir Sakarya nakliyat şirketi olarak müşterilerimizin eşyalarını talep ettikleri süre boyunca eşya depolarımızda muhafaza edebilmekteyiz. Depolarımızın havalandırma sistemi bulunmakta ve aynı zamanda depolarımız dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da korunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin eşyalarının rutubet yapması, çalınması, kaybolması gibi konularda endişe duymalarına gerek olmamaktadır. Eşya depolama hizmeti alan her müşterimizin eşyalarını depolarımızda ayrı bir bölüme yerleştirmekteyiz ve diğer müşterilerimiz ile eşyaların karışması gibi bir durum yaşanmamaktadır. Buna ek olarak eşyalar birbirlerine zarar vermeyecek şekilde yerleştirildiği için depolarımız eşyaların üst üste yerleştirilmesini gerektirecek kadar küçük değildir.

Sakarya Eşya Deposu

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak müşterilerimizin bize güvenerek depolarımızda muhafaza etmemizi talep ettikleri eşyalarının hasar almasını engelleyecek önlemler almaktayız. Eşyaları evlerden asansörlü araçlar ile çıkartmakta ve sonrasında deneyimli ekiplerimiz sayesinde depolarımıza özenle yerleştirmekteyiz. Bu süreçte eşyaların hasar riskini azaltmak için eşya paketlemelerine de özen göstermekteyiz. Sakarya evden eve nakliye firması olarak güvenli eşya depolama hizmeti sunsak da müşterilerimize eşyalarını sigortalama seçeneği de sunmaktayız. Bu sayede eşya depolama hizmeti alan müşterilerimizin eşyaları eğer depolarımızda herhangi bir zarar görür ise, firma olarak bu zararı tazmin etmekteyiz. Konak Nakliyat olarak uygun fiyatlar ile eşya depolama hizmeti vermekteyiz ve müşterilerimizin bütçeleri zorlanmadan istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilmelerine imkan tanımaktayız.