Eşya Paketleme

Sakarya eşya paketleme

Eşya Paketleme

Sakarya eşya paketleme hizmeti ile müşterilerimizin taşınma esnasında yorulmalarını önlemekte ve eşyaların nakliye sırasında paketlerinin açılmasının, hasar almasının önüne geçmekteyiz. Konak Nakliyat olarak deneyimli ekibimiz ile senelerdir Sakarya’da nakliye hizmeti vermekteyiz ve sadece eşyaların bir adresten başka bir adrese taşınmasını değil nakliye sürecinin tamamını üstlenerek bu süreci müşterilerimiz açısından daha kolay hale dönüştürmeye çalışmaktayız. Sakarya nakliyat şirketi arayışında olanlara ek maliyetler talep etmeden eşya sayılarına, binalarının durumuna ve eşyaların taşınacağı mesafeye göre bir fiyat belirleyerek hizmet sunmaktayız.

Sakarya Nakliyat Eşyası Paketleme

Eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşınabilmesi için doğru teknikler ile nakliyesinin sağlanmasının yanı sıra, paketlemesinin de düzgün yapılması gerekmektedir. Her eşya için uygun bir ambalaj ve paketleme tekniği bulunmaktadır. Aynı zamanda bazı eşyalar tek parça halinde paketlenemeyeceği için öncelikle demontajı yapılmalı ve sonrasında her parçası ayrı ayrı paketlenmelidir. Nakliyeci arayışında olanlara uzun yıllardır sektörün içerisinde olan bir firma olarak doğru teknikler ile paketleme hizmeti sunmaktayız. Eşyaların hasar almaması için nakliye ekiplerimiz doğru ambalajları tercih etmekte ve kısa süre içerisinde taşınacak olan eşyaların paketlemesini yapmaktadırlar. Sakarya eşya paketleme işleminde kullanılan malzemelerin hepsini ekiplerimiz yanlarında getirmektedirler ve müşterilerimiz paketleme malzemeleri için ücret ödemek durumunda kalmamaktadırlar. Kırılabilecek ya da bozulabilecek hassas eşyalar firmamız tarafından daha özenli şekilde paketlenmektedir. Buna rağmen eşyalarının hasar almayacağının garantisini talep eden müşterilerimizin eşyalarını sigortalayarak hasar alması halinde de hasarı tazmin etmekteyiz.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sakarya evden eve nakliye firması olarak müşterilerimizin taşınma sürecini günlük hayatları etkilenmeden ve stres olmadan atlatabilmelerini istemekteyiz. Bu sebeple taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Konak Nakliyat olarak eşyaların demontesi, paketlenmesi ve montajının yapılması konuları ile müşterilerimizi uğraştırmamaktayız. Eşyaları kategorize edip doğru malzemeler ile paketledikten sonra aynı gün içerisinde nakliye araçlarımıza yükleyerek yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız. Eşya paketleme hizmeti ile müşterilerimizi fiziksel yorgunluktan kurtardığımız gibi maddi anlamda da yorulmalarının önüne geçmek istemekteyiz. Bu nedenle uygun fiyat politikası ile ücretlendirme yapmaktayız.