Şehirler Arası Nakliyat

Sakarya şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Sakarya şehirler arası nakliyat hizmetini müşterilerimizin bu süreçte taşınma stresine girmelerini engelleyerek vermekteyiz. Konak Nakliyat olarak müşterilerimizin eşya sayısı, binalarının durumu ve dış faktörleri hesaba katarak şehirler arası nakliyat hizmetini ne kadar sürede tamamlayabileceğimizi hizmet vermeye başlamadan önce belirlemekte ve müşterilerimize bildirmekteyiz. Zaman kaybı yaşanmaması adına bu süreye bağlı kalarak hızlı nakliye hizmeti vermekteyiz. Sakarya’da nakliyeci arayışında olan müşterilerimize hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz ve Türkiye’nin istedikleri noktasına sınırlama olmadan eşyalarını nakliye etmekteyiz. Geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli nakliye ekibimiz ile sorunsuz bir nakliye deneyimi sunmaktayız.

Sakarya Nakliyat Hizmetleri

Nakliye esnasında eşyaların taşınacağı mesafe arttıkça ortaya çıkabilecek riskler de daha çeşitli olmaktadır. Şehirler arası nakliyat sırasında eşyalar araç içerisinde çok daha uzun süre bulundukları için hatalı paketleme, hatalı yerleştirme ya da hatalı sürüş eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir. Sakarya evden eve nakliye firması olarak seneler içerisinde verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz tecrübe ve sektör hakkındaki bilgimiz ile nakliye sürecini sıfır hasar ile tamamlamaktayız. Eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmaları için gerekli önlemleri alıyor olsak da beklenmedik dış etkenlerden dolayı eşyaların hasar alma riski de bulunmaktadır. Ancak beklenmedik nedenlerden doğabilecek hasarları sigortalı nakliyat hizmetimiz ile tazmin etmekte ve bu sayede müşterilerimizin eşyaları ne kadar uzağa taşınırsa taşınsın eşyaların güvenliğini sağlayabilmekteyiz.

Sakarya Şehirler Arası Nakliye

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir Sakarya nakliyat şirketi olarak güvenli ve hızlı hizmetin ekipten şirket politikasına kadar bir bütün olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle çalışanlarımızı da sektörde deneyimli olan isimler içerisinden seçmekteyiz. Nakliyenin her aşamasına hakim, genç, dinamikli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, güler yüzlü kişileri nakliye ekiplerimize dahil etmekteyiz. Konak Nakliyat olarak mesafeden bağımsız olarak bütün müşterilerimize aynı hizmet çeşitliliğini sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde de eşyaların paketlenmesi, asansörlü araçlar ile evden çıkartılması, güvenlik önlemleri ile taşınarak yeni adreste demonte eşyaların montajının yapılması hizmetini vermekteyiz.