Şehir İçi Nakliyat

Sakarya şehir içi nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Sakarya şehir içi nakliyat hizmeti arayışında olanlara sıfır hasar garantisi ile Ankara’nın istedikleri ilçesi ya da köyü için nakliye hizmeti vermekteyiz. Konak Nakliyat olarak mesafe ya da alınan hizmet fark etmeksizin her müşterimize eşit özen göstermekte ve hizmet kalitemizi seneler içerisinde daha da arttırmaya yönelik faaliyetler içerisinde olmaktayız. Nakliyeci arayışında olan müşterilerimizin eşyalarını bütçe dostu fiyatlar ile yeni adreslerine taşımaktayız.

Sakarya Şehir İçi Eşya Taşıma

Sakarya şehir içi taşımacılık hizmeti veren firmamız, nakliye sürecinde eşyaların hasar görmemesi kadar çevrenin rahatsız olmamasını ve eşyaların çıkartıldığı binanın hasar almamasını da önemsemektedir. Bu doğrultuda müşterilerimizin eşyalarını asansörlü araçlar ile binadan çıkartmakta ve eşyaların merdivenlere çarparak hem hasar almasını hem de binaya hasar vermesini önlemekteyiz. Aynı zamanda binada oturan diğer kişilerin eşyaların taşınması esnasında ortaya çıkabilecek seslerden rahatsız olmalarının da önüne geçmiş olmaktayız. Her müşterimiz kendi hayatının akışına göre eşyaların evden alınması için istediği günü ve saati nakliye firmamıza bildirebilmektedir. Nakliye şirketi olarak eşyaların sayısına ve taşınacağı yeni adresin uzaklığına göre nakliyenin ne kadar süreceğini belirlemekteyiz. Bu sürenin aşılmaması, müşterilerimizin zaman kaybı yaşamaması için trafik koşulları dahil olmak üzere birçok çevresel faktörü göz önüne alarak hesaplama yapmaktayız.

Sakarya Şehir İçi Nakliyat Firması

Sakarya evden eve nakliye firması olarak her müşterimizin ihtiyacının ve beklentisinin farklı olacağını düşündüğümüz için taşınma esnasında vereceğimiz hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlemelerine imkan tanımaktayız. Nakliye sürecinin her aşamasında deneyim sahibi olan kişilerden oluşan bir ekip ile hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin eşyalarını doğru yöntemler ile paketlemekte, nakliye aracına yerleştirmekte ve taşımaktayız. Konak Nakliyat olarak taşınma esnasında kullanılacak olan malzemeleri, ekipmanları ve araçları firma olarak temin etmekte ve müşterilerimizden herhangi bir talepte bulunmamaktayız. Şehir içi nakliyat hizmetimiz sırasında her müşterimizin eşyalarının niteliğine göre ihtiyaç duydukları hizmetleri tespit etmekteyiz. Örnek vermek gerekir ise; maddi veya manevi açıdan oldukça değerli bir eşyasını taşıtacak olan müşterilerimiz için ekstra güvenlik önlemleri alıyor olsak da, beklenmedik sebeplere karşı da önlem almak istemesi durumunda sigortalı nakliyat hizmeti verebilmekteyiz.