Parça Eşya Taşıma

Sakarya parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Sakarya parça eşya taşıma hizmeti günümüzde maliyetine göre getirisi çok daha az olduğu için birçok nakliye firması tarafından tercih edilmemektedir. Konak Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olduğumuz için ticari kaygılar ile değil müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet çeşitliliğimizi arttırmaktayız. Bu sebeple nakliyeci arayışında olan müşterilerimize mesafe ya da eşya kısıtlaması sunmadan hizmet vermekteyiz. Evlerindeki ya da ofislerindeki birkaç parça eşyayı hem Ankara içinde hem de Türkiye’de istedikleri adrese sıkıntısız bir şekilde nakliye etmekteyiz. Bu süreçte eşyaların hasar almaması için proaktif bir yaklaşım ile gerekli önlemleri almaktayız.

Sakarya Parça Eşya Nakliyat

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda nakliye hizmetlerimizi çeşitlendirdiğimiz için eşyalarının tamamını değil de sadece bir kısmını taşımak isteyen müşterilerimizi de düşünerek parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşınacak olan eşya sayısı az olsa da bu eşyaların paketlenmesi ve nakliyesi esnasında hasar almaması için doğru teknikleri kullanmak profesyonellik istemektedir ve bu noktada bir nakliye şirketi gerekmektedir. Firma olarak sektörde eksikliği duyulan bu hizmeti müşterilerimize hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık için sunmaktayız. Eşya sayısının az olması sunduğumuz hizmet çeşitliliğini ya da kalitesini etkilememektedir. Müşterilerimize yine sigortalı nakliyat, eşya paketleme, eşya depolama, asansörlü nakliyat gibi hizmetleri sunmaktayız.

Sorunsuz Sakarya Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Konak Nakliyat olarak uygun fiyat politikası ile her bütçeden bireyin taşınma ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılamayı amaçlamaktayız. Uygun fiyatlar ile güvenli bir nakliye hizmeti verdiğimiz için sektörde seneler içerisinde müşteri kitlemizi daha da geniş hale getirmiş bulunmaktayız. Sakarya evden eve nakliye firması olarak ekiplerimiz keşif yaptıktan sonra müşterilerimize bir fiyat çıkartmaktayız ve sonrasında bu fiyatı müşterilerimizin onayına sunmaktayız. Müşterilerimiz fiyata onay verdiklerinde kendilerinden sonrasında herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz. Ticari kaygı gözetmeden düşük fiyatlar ile yüksek kalitede parça eşya taşıma hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Kullanacağımız araç ve ekipmanları müşterilerimizin talep ettikleri ve ihtiyaç duyabileceğini öngördüğümüz nakliye hizmetlerine göre belirlemekteyiz. Ayrıca nakliye ekiplerimizdeki kişi sayısını da taşınma sürecinde yapılacak olan işlere göre belirlemekteyiz.