Hakkımızda

Hakkımızda

Konak Nakliyat olarak nakliye sektöründe uzun yıllardır Sakarya’da varlığımızı sürdürmekte ve hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmetini en güvenli şekilde sunmaktayız. Sakarya nakliye şirketi arayışında olanlar uzman bir kadro, gelişmiş ekipmanlar ve geniş araç filosu ile kaliteli taşınma deneyimi yaşatmaktayız. Eşya paketleme, eşya depolama, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma gibi çok sayıda hizmet seçeneğimiz mevcuttur.

Sakarya Nakliyat Firması

Firma olarak nakliyeci arayışında olanların nakliye firmalarına karşı önyargılarını ortadan kaldırmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda ticari kaygıları bir kenara bırakarak çağın gerekliliklerine uygun, güvenli nakliye hizmeti vermeye çalışmaktayız. Nakliye sektöründeki yenilikleri takip etmekte ve bu yenilikler doğrultusunda geniş araç filomuzdaki araçları düzenli olarak yenilemekteyiz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmet kalitesine uyan gelişmiş ekipmanları ve vereceğimiz hizmete uygun birinci kalite malzemeleri kullanmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarına zarar vermemeyi önemsediğimiz gibi taşınma esnasında çevreye de rahatsızlık vermeyecek şekilde nakliye sürecini yönetmekteyiz. Hem ofis hem de ev taşımacılığı hizmetlerimizde gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Aynı zamanda müşterilerimize eşyalarını sigortalama imkanı da sunmaktayız. Sigortalı eşyalarda yaşanan çalınma, kaybolma ve hasar alma gibi konularda maddi hasarı firma olarak üstlenmekteyiz.

Sakarya Evden Eve Nakliye

Sakarya evden eve nakliye firması olarak adım attığımız sektörde, günümüzde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize taşımacılık hizmeti vermekte ve bu hizmetin kalitesini de her geçen gün daha da arttırmaya çalışmaktayız. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve zaman içerisinde müşterilerimizin yaptıkları geri dönüşler doğrultusunda hizmet yelpazemizi genişletmekte ve hizmetlerimizin de maliyetlerini düşürüp şartlarını iyileştirmeye çalışmaktayız. Bu doğrultuda asansörlü nakliye araçları kullanmak gibi nakliye maliyetlerini düşürürken nakliye sürecini hızlandıran çözümleri uygulamaya başlamaktayız. Konak Nakliyat olarak hizmet şartlarımızı iyileştirirken fiyatlarımızı yükseltmemekte, uygun tutmaya çalışmaktayız. Her bütçeden müşterimizin kolaylıkla nakliye hizmeti alabilmesi için çaba sarf etmekte ve alınan hizmetler doğrultusunda bir fiyat ortaya çıkartmaktayız. Taşınacak olan eşya sayısına, eşyaların taşınacağı mesafeye, eşyaların çıkartılacağı binanın durumuna ve talep edilen hizmet türlerine göre nakliye ekiplerimiz keşiften sonra net bir fiyat sunabilmektedir.