Ofis Taşımacılığı

Sakarya ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Sakarya ofis taşımacılığı hizmeti; ofis eşyaları hem işin devamlılığı için hem de maddi kayıp yaşamamak için değerli olduğundan, dikkatli verilmesi gereken bir hizmettir. Konak Nakliyat olarak ofis eşyalarının sayısı ya da niteliği fark etmeksizin bu eşyaları yeni ofislere nakliye etmekteyiz. Yeni ofisi henüz hazır olmayanların eşyalarını ise depolarımızda bekletebilmekteyiz. Sakarya evden eve nakliye firması olarak Sakarya’da hizmet vermeye başlamış bir firma olarak günümüzde kurumsal müşterilerimize de aynı kalitede taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Sakarya Nakliyat Şirketleri

Sakarya nakliyat şirketi olarak ofislerini değiştirecek olan kurumsal müşterilerimizin ofis eşyalarının zarar görmemesi için ekstra özenli olduklarının bilincinde olmaktayız. Bu doğrultuda işlerini kolaylaştırabilecek taşımacılık yöntemleri ile hızlı, güvenli ve kolay nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Ofis içerisinde elektronik ve kırılma tehlikesi olan çok sayıda eşyanın yanı sıra, kaybolmaması gereken değerli evraklar da bulunmaktadır. Dolayısı ile ofis eşyalarının sıfır hasar ve kaybolma ile yeni adreslerine ulaştırılması gerekmektedir. Bu noktada firmamız eşyaları doğru ambalajlar ile paketleyip asansörlü araçlar ile binadan çıkartıp nakliye araçlarına güvenle yerleştirmekte ve sıfır hasar ile ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ancak yine de çok değerli ofis eşyalarını garanti altına almak isteyen kurumsal müşterilerimizin de olabileceği düşüncesi ile sigortalı nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Ofis eşyalarının nakliye ekiplerimizin sorumluluğunda oldukları süre içerisinde alabileceği en ufak bir hasar firmamız tarafından tazmin edilmekte ve kurumsal müşterilerimiz mağduriyet yaşamamaktadırlar.

Sakarya İşyeri Taşımacılığı

Konak Nakliyat olarak tecrübeli bir kadro ile işyeri taşımacılığı hizmetini iş bölümü yaparak vermekteyiz. Eşya paketleme, eşyaların ofisten çıkartılması, nakliye araçlarına yüklenmesi gibi her aşamadan sorumlu farklı çalışanlarımız ile nakliye sürecini sürdürmekteyiz. Nakliyeci arayışında olan kurumsal müşterilerimizin çalışma alanları ve çalışma saatleri etkilenmeden profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Zaman kaybı olmaması açısından eşyaların ne kadar sürede taşınabileceğini önceden müşterilerimize bildirmekte ve onay vermeleri durumunda bu süreyi aşmadan nakliye sürecini tamamlamaktayız. Ofis taşımacılığı hizmetimizde müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım izlemekteyiz. Süreç içerisinde devamlı olarak müşterilerimizi bilgilendirmekte ve onlardan onay almamız halinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.